Spyro Reignited Trilogy - nowy gameplay, polski zwiastun premierowy oraz screeny z gry

Smok powraca i to w wielkim stylu. Wciąż kolorowym, baśniowym i cudownym, a przy okazji w przepięknej grafice. Tak na screenach, jak i materiałach wideo.

@ 30.10.2018, 22:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci pojawiły się najnowsze materiały dotyczące wielkiej premiery Spyro Reignited Trilogy, która nastąpi w przyszłym miesiącu na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Smok wróci, aby ponownie uratować swoją baśniową krainę i starszych kolegów z opałów.

Udostępniono zarówno najnowszy gameplay, przedstawiający dynamiczną rozgrywkę, jak i polski zwiastun premierowy (z dubbingiem!) oraz cudownie przygotowane screeny obrazujące nam odnowiony, baśniowy świat przedsięwzięcia sprzed lat.

Producenci Spyro Reignited Trilogy nie chcieli oczywiście mocno odbiegać od oryginalnych wizerunków bohaterów z gier wydanych na pierwszym PlayStation. Pewne zmiany oraz ulepszenia wizualne były jednak konieczne, przykładowo dlatego, aby zapewnić spójność modeli graficznych w trzech kolejnych odsłonach.

Pamiętajcie, premiera gry 13 listopada na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?