W Battlefield 5 na PC i Xboksie One zagramy już od 9 listopada

Premierę pełnej wersji gry wyznaczono na 20 listopada.

@ 29.10.2018, 20:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Początkowo Battlefield 5 miał debiutować 19 października, ale Electronic Arts zdecydowało się na kilka tygodni przed premierą wyznaczyć nowy termin - 20 listopada. Tymczasem okazuje się, że będziemy mogli zagrać jednak szybciej.

EA właśnie opublikowało szczegółową rozpiskę, wedle której posiadacz PC i Xboksów One będą mogli dołączyć do zabawy już 9 listopada. Warunkiem jest posiadanie abonamentu Origin Access (dostęp do 10 godzinnego triala), Origin Access Premier (dostęp do pełnej wersji gry) lub EA Access (10 godzinny trial).

15 listopada do zabawy dołączą gracze, którzy zakupili edycję Deluxe - także na PlayStation 4. Wszyscy pozostali na wirtualne pole bitwy wkroczą w dniu oficjalnej premiery, czyli 20 listopada.

W Battlefield 5 trafimy na pola walki II wojny światowej. W grze obecna będzie kampania dla pojedynczego gracza (której nie zaoferowało tegoroczne Call of Duty), a także tryby sieciowe. Jedną z większych nowości ma być tryb battle royale, który jednak zostanie dodany do gry dopiero w marcu, w ramach darmowej aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?