NaturalVision Remastered - realistyczny mod do GTA V z ostatnią aktualizacją

NaturalVision Remastered - wypuszczono do sieci najnowszą wersję moda usprawniającego grafikę do poziomu fotorealistycznej.

@ 25.10.2018, 17:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Do sieci trafiła najnowsza wersja jednego z najlepszych modów poświęconych grze Grand Theft Auto V - NaturalVision Remastered. Mod jest po raz ostatni uaktualniany dużą porcją nowości, kolejne patche mają być zdecydowanie mniejsze, łatające drobne elementy.

NaturalVision Remastered to modyfikacja GTA V znana ze swojej fotorealistycznej oprawy wizualnej. Podmienia oryginalne tekstury na te wysokiej rozdzielczości, imitujące zupełnie inny silnik grafiki, jednocześnie wynosząc grę studia Rockstar na całkiem nowy poziom.

Najnowsza wersja to przede wszystkim Brighter Vehicle Tail Lights, Weapon Overhaul Pack, Trash Modifier, czy takie funkcje jak np. wyłączenie efektu mokrej drogi. Niestety autor ukrywający się pod pseudonimem Razed nie udostępnił nowego trailera, więc jedyne czym możemy się posiłkować, to ten z zeszłego roku. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać odpowiednie pliki z tego miejsca!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?