Kingdom Come: Deliverance - udostępniono sporą aktualizację gry

Do pobrania jest niemało, ale i tak warto zaciągnąć dane.

@ 25.10.2018, 15:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kingdom Come: Deliverance - udostępniono sporą aktualizację gry

Studio Warhorse opublikowało kolejną aktualizację dla Kingdom Come: Deliverance. Patch opatrzono numerem 1.7.1, a po jego zaaplikowaniu z gry zostaną usunięte rozliczne mniejsze i większe błędy, uprzykrzające graczom doświadczenie. Co istotne, łatka wpływa nie tylko na podstawkę, ale również na ostatni dodatek fabularny i turnieje.

Do aktualizacji dołączono oczywiście notkę, ale nie będziemy przeklejać tutaj wszystkich poprawek. Z tych najważniejszych, warto wymienić usunięcie błędu, który powodował trwałe rozjaśnienie ekranu po wypiciu pewnego specyfiku, a także likwidację bugów uniemożliwiających realizację części misji.

Naprawiono też jeden istotny błąd pojawiający się w turniejach. Pobliscy strażnicy, z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, lubili podejść i przeszukać gracza w trakcie aktywnej walki. Doprowadzało to oczywiście to przerwania potyczki i jej anulowania. Turnieje nie będą też usuwać ekwipunku z kieszeni graczy, jeśli mają w nich dużo przedmiotów.

Jeśli macie ustawioną automatyczną aktualizację, patch pobrany zostanie automatycznie i niezależnie od platformy, na jakiej gracie. Uzbrójcie się tylko w cierpliwość, albowiem do zaciągnięcia jest mniej więcej 10 GB danych.

Kończąc przypomnę, że na naszych łamach dostępny jest darmowy poradnik dla Kingdom Come: Deliverance. Nadal nad nim pracujemy, ale jeżeli natkniecie się na jakiś problem podczas zabawy, zachęcamy do korzystania.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:00, 26.10.2018
Dzięki,
Czyli mojego bugu ze straceniem całego dobytku po wyjściu z klasztoru nie został poprawiony Smutny