Red Dead Redemption 2 - wyciekło sporo materiałów

Uwaga tylko na drobne spoilery - mogą być wśród nich.

@ 24.10.2018, 20:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Red Dead Redemption 2 - wyciekło sporo materiałów

Do premiery Red Dead Redemption II pozostało już naprawdę niewiele czasu. Jeśli nie możecie się doczekać debiutu przedsięwzięcia, koniecznie rzućcie okiem na materiały, które wyciekły do sieci. Składa się na nie sporo ujęć z rozgrywki, mimo że rozczłonkowanych.

Klipy oraz screeny pojawiły się na łamach portalu Reddit. Jako że to fragmenty gameplayu, są tam misje, scenki przerywnikowe i wiele innych elementów, które można uznać za spoilery. Nie ma wśród nich raczej pełnych wątków fabularnych, ale różnej maści drobnostki mogą być.

Więcej znajdziecie przechodząc na portal Reddit, a ja, kończąc, przypomnę, że premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się już 26 października bieżącego roku. Grać będziemy na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jak na razie nie ma żadnych wieści na temat wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?