Forza Horizon 4 - Microsoft chwali się rewelacyjnymi ocenami

Gra zebrała bardzo wysokie noty, a Microsoft ma powody do dumy.

@ 21.10.2018, 11:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Forza Horizon 4 - Microsoft chwali się rewelacyjnymi ocenami

Debiutująca na początku bieżącego miesiąca Forza Horizon 4 zachwyciła recenzentów, czego efektem były bardzo wysokie noty. Microsoft jest z nich bardzo dumny, co potwierdza poniższy trailer.

Na nim widzimy oceny z różnych zagranicznych mediów, które generalnie nie schodzą poniżej "dziewiątki". Potwierdza to średnia ocen na serwisie metacritic.com - wynosi ona aż 92 punkty w przypadku wersji na Xboksa One i 88 oczek w przypadku wersji PC (niższa średnia to pewnie wynik upierdliwego Windows Store).

Również w naszej recenzji tytuł zebrał niemal same pochwały od Mateusza, a jednocześnie otrzymał znaczek "Miasto Gier Poleca!", który rozdajemy jedynie tym tytułom, które bez żadnych wątpliwości na niego zasługują.

Forza Horizon 4 debiutowała 2 października na PC z Windows 10 oraz Xboksie One. Grę można kupić osobno, ale też ograć w ramach abonamentu Game Pass - także na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?