Spider-Man otrzymał tryb New Game+

Gotowi na spędzenie kolejnych godzin w Nowym Jorku?

@ 21.10.2018, 11:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4

Studio Insomniac Games poinformowało o dodaniu do gry Spider-Man trybu New Game+. Wspomniany wariant zabawy obiecywano już kilka tygodni temu i wreszcie jest on dostępny.

Rozpoczynając zabawę w trybie NG+, otrzymujemy możliwość ponownego przejścia gry, ale wyzwanie rozpoczynamy z już rozwiniętą postacią, więc m.in. posiadamy wszystkie umiejętności i kostiumy, jakie odblokowaliśmy przy pierwszym podejściu.

Grając w trybie New Game+ musimy nastawić się na mocniejszych przeciwników. Co więcej, wraz z najnowszą aktualizacją twórcy dodali do gry nowy poziom trudności - Ultimate. Jest on przeznaczony dla fanów największych wyzwań. Za ukończenie gry na poziomie Ultimate, a także New Game+, dostaniemy dwa nowe osiągnięcia.

Ekipa Insomniac Games postanowiła także zażartować nieco z graczy. W trybie fotograficznym dodano naklejki... z kałużami. Nawiązują one do narzekań niektórych osób, które twierdziły, że w finalnej wersji gry zmniejszono rozmiar kałuż, względem tego, co pokazywano przed premierą.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:02, 22.10.2018
Ja jeśli wrócę do gry to po premierze ostatniego DLC.