Hitman - darmowa paczka Halloween

Dostępna na wszystkich platformach docelowych przez ograniczony czas.

@ 20.10.2018, 00:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hitman - darmowa paczka Halloween

Ze względu na to, że zbliża się Halloween, studio IO Interactive postanowiło przygotować specjalny prezent dla wszystkich fanów cyklu Hitman. Przez pewien określony czas, całkowicie za darmo zgarnąć można Hitman Halloween Pack.

Zestaw, o którym mowa daje graczowi pełen dostęp do mapy w Colorado, na której ma miejsce misja Bojownicy o wolność. Jeśli zdecydujecie się na pobranie paczki, liczyć możecie nie tylko na wspomniane zlecenie, ale także wszystkie kontrakty, które mają miejsce na tej samej mapie.

Jakby tego było mało, czekają na Was rozliczne wyzwania oraz mnóstwo sposobów na pozbycie się celów. Mapa w Colorado jest niebywale rozbudowana i zrealizowana z finezją. Metod eliminacji wskazanych przeciwników jest na niej niemało.

Paczkę pobierzecie na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra, czyli PC, PS4 oraz Xbox One.


Sprawdź także:
Hitman

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   17:54, 20.10.2018
Jestem wielkim przeciwnikiem dzielenia gier na fragmenty i sprzedawania ich w ten sposób, dlatego nawet darmowa zawartość mnie nie interesuje. Hitman był moją ulubioną serią skradankową do momentu wypuszczenia ostatniej części. Jak gra będzie rozdawana za friko przy jakiejś subskrypcji, którą posiadam to może ogram, ale pieniędzy na samą grę nie wydam. A tą edycję kompletną to mogą sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi. Mam nadzieję, że nowa odsłona będzie wydana w całości w dniu premiery, a nie poszatkowana jak tatar.
0 kudosDirian   @   19:20, 20.10.2018
Cytat: kehciu
Mam nadzieję, że nowa odsłona będzie wydana w całości w dniu premiery, a nie poszatkowana jak tatar.

Tak będzie, choć możliwe, że później jeszcze będą dodawać jakieś nowe misje.