Wstęp do szaleństwa, czyli nowy zwiastun Call of Cthulhu

Jeśli czekacie na nowe dzieło Cyanide, rzućcie okiem na materiał je promujący.

@ 18.10.2018, 19:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Cthulhu od studia Cyanide trafi w ręce graczy pod koniec bieżącego miesiąca. Będzie wówczas dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeśli czekacie z niecierpliwością, spójrzcie na kolejny materiał opublikowany przez wydawcę.

Focus Home Interactive wrzuciło do sieci całkiem interesujący zwiastun - "Wstęp do szaleństwa", jak publikację nazwała firma. Ma on na celu nakreślenie klimatu Call of Cthulhu i przygotowanie nas na prawdziwie zakręconą podróż po najmroczniejszych zakątkach naszej psychiki.

Jeśli chodzi o samą grę, jej głównym bohaterem jest prywatny detektyw, Edward Pierce, starający się znaleźć winowajcę lub winowajców tajemniczej śmierci rodziny Hawkinsów. W tym celu rusza na złowieszczą wyspę Darkwater i to właśnie na niej stara się prowadzić swoje dochodzenie.

Jak na Call of Cthulhu przystało, klimat jest mroczny, a fabuła pełna zagadek. Nie brakuje też dziwnych stworzeń oraz bezustannych zmagań protagonisty z własnymi problemami. Dla fanów prozy H.P. Lovecrafta szykuje się prawdziwa gratka.

Raz jeszcze przypomnę, że premiera Call of Cthulhu zaplanowana została na 30 października. Polskim dystrybutorem tytułu jest firma CDP.


Sprawdź także:

Call of Cthulhu

Premiera: 30 października 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Call of Cthulhu to produkcja autorstwa studia Frogwares, które na swoim koncie posiada m.in. serię Sherlock Holmes. Gra oparta jest na prozie H. P. Lovecrafta. Pisarz snu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban1212   @   21:16, 18.10.2018
Świetnie się zapowiada ta gra. Po obejrzeniu godzinnego gameplaya mój hype jeszcze bardziej urósł.