Darksiders III - poznaliśmy długość gry

Wygląda na to, że bawić będziemy się co najmniej kilkanaście godzin.

@ 18.10.2018, 19:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Darksiders III zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Jeśli zamierzacie je nabyć, przygotujcie się na całkiem długą przygodę. Poznaliśmy bowiem czas, jaki będzie potrzebny na to, by ukończyć wątek fabularny przedsięwzięcia.

Wieści na temat długości gry docierają do nas za sprawą redakcji WCCF Tech, która miała przyjemność porozmawiać z dyrektorem biznesowym THQ Nordic, Reinhard'em Pollice'm. Zanim podał on konkretny czas, przyznał, że mamy do czynienia ze średnią, a na długość zabawy wpływa wiele czynników.

"Długość gry to zawsze podchwytliwa kwestia ponieważ zależy od wielu czynników. Przeciętnie powiedziałbym, że około 15 godzin, a zatem podobnie jak w przypadku pierwszego Darksiders", powiedział Pollice.

Wydawca nie zdradził niestety o jakie czynniki chodzi, ale najprawdopodobniej miał na myśli różnej maści znajdźki i sekrety, które znacząco potrafią wydłużyć każdą grę. Tych w Darksiders III na pewno będzie niemało i na pewno podniosą długość doświadczenia.

Przekonamy się jednak dopiero po premierze, a tę zaplanowano na dzień 27 listopada bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Darksiders III

Premiera: 27 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Darksiders III jest kolejną odsłoną docenianej przez graczy serii trzecioosobowych slasherów osadzonych w otwartym świecie, w których motywem przewodnim jest biblijna wal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:00, 18.10.2018
Mi pierwsza część zajęła około 15h, a dwójka już nieco ponad 30h. Mam nadzieję, że w trójkę będę grał jeszcze dłużej Szczęśliwy