Assassin's Creed Odyssey to najlepiej sprzedająca się gra z serii na obecnej generacji

Assassin's Creed Odyssey to udana gra - nie dziwi więc wysoka sprzedaż.

@ 11.10.2018, 12:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft pochwaliło się bardzo dobrą sprzedażą gry Assassin's Creed Odyssey. Tytuł jest najchętniej kupowaną odsłoną serii podczas pierwszego weekendu obecności na rynku, jeśli mowa o obecnej generacji konsol.

Oznacza to, że Assassin's Creed Odyssey w pierwszym tygodniu obecności na rynku rozeszło się lepiej od odsłon Black Flag, Unity, Syndicate oraz Origins - to właśnie te części debiutowały na PlayStation 4 i Xboksie One. To nie koniec rekordów, bo Odyssey jest zarazem najchętniej kupowaną częścią cyklu na platformie Steam. Ubisoft niestety niechętnie podaje szczegółowe dane, w związku z czym nie mam dla was konkretnych liczb.

Tak dobra sprzedaż tytułu nie dziwi. Już poprzednia odsłona, Origins, okazała się grą angażującą i ciekawą, a tegoroczne Odyssey, mimo że dość mocno oparte na formule swojego poprzednika, wprowadziło garść konkretnych usprawnień. Są to m.in. wyraźnie fajniejszy i bardziej responsywny system walki, lepszy wątek fabularny czy też bardziej rozbudowane dialogi, z opcją wyboru kwestii. 

Jeśli jeszcze nie graliście i rozważacie zakup, to wkrótce opublikujemy naszą recenzję. Tekst chcieliśmy wrzucić szybciej, ale gra jest tak ogromna i obszerna w zawartość, że postanowiliśmy spędzić z nią więcej czasu. Niebawem jednak wydamy ostateczny werdykt!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?