Call of Duty 2019 trafi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett?

Sugeruje to oferta pracy ze studia Infinity Ward.

@ 09.10.2018, 19:11
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, xbox one

Za gry z cyklu Call of Duty odpowiedzialne są obecnie trzy studia - Treyarch, Infinity Ward oraz Sledgehammer Games. Zespoły te wydają na przemian kolejne odsłony. W tym roku zagramy w Black Ops 4 od Treyarch. W przyszłym powinniśmy otrzymać Call of Duty od Infinity Ward.

Co w tym zaskakującego? Otóż studio Infinity Ward umieściło w portalu Linkedin ofertę pracy dla projektanta gry, który miałby pracować z doświadczoną ekipą nad produkcją zupełnie nowej, niezapowiedzianej jeszcze produkcji. Co więcej, powstaje ona z myślą o platformach next-genowych.

W wymaganiach stawianych pracownikowi widnieje m.in. pasja do FPS-ów, co tylko potwierdza, że chodzi tutaj o nową strzelankę, zapewne Call of Duty.

Oczywiście na ten moment to jedynie poszlaka, ale być może Call of Duty 2019 faktycznie powstaje na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. Z drugiej strony, całkiem możliwe, że studio pracuje jednocześnie nad kilkoma projektami, a przyszłoroczny CoD trafi na obecne konsole.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?