Call of Cthulhu - kolejny zapis z rozgrywki

Do sieci trafił nowy Call of Cthulhu - przygodówki łączącej elementy gry akcji od studia Cyanide.

@ 20.09.2018, 20:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio Cyanide wraz z Focus Home Interactive nie próżnują i przed październikową premierą Call of Cthulhu ciężko pracują nad porządną promocją swojej najnowszej gry przygodowej! Właśnie dostaliśmy swoistą drugą część gameplayu, który pierowtnie pojawił się podczas sierpniowych targów gamescom.

We wspomnianym gamescomowym materiale prezentującym rozgrywkę Call of Cthulhu twórcy zdradzali początek dochodzenia, które prowadzi Edward Pierce - weteran wojenny, prywatny detektyw i alkoholik. Pokazano rozmowy z postaciami, prowadzenie dochodzenia czy rekonstruowanie minionych wydarzeń.

Gameplay zamieszczony poniżej z kolei pokazuje zaawansowany etap śledztwa, gdzie sen miesza się z jawą, a doświadczenie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Poznaliśmy też drobną zajawkę dotyczącą rozwijania poszczególnych umiejętności i cech bohatera.

Przed ponad tygodniem do sieci trafił blisko godzinny zapis z rozgrywki Call of Cthulhu pochodzący z udostępnionej niektórym kręgom wersji demonstracyjnej. Premiera gry została zaplanowana na 30 października - tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Call of Cthulhu

Premiera: 30 października 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Call of Cthulhu to produkcja autorstwa studia Frogwares, które na swoim koncie posiada m.in. serię Sherlock Holmes. Gra oparta jest na prozie H. P. Lovecrafta. Pisarz snu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?