AION - debiutuje wielka aktualizacja gry, przygotowana na podstawie opinii graczy

Deweloperzy zmienili praktycznie wszystko, ich celem był powrót do korzeni.

@ 20.09.2018, 20:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, free 2 play

Firma Gameforge udostępniła dzisiaj kolejną aktualizację gry AION. Tym razem nie jest to jedynie garść poprawek czy odrobina nowości. Aktualizacja oznaczona numerem 6.2, określona mianem "A New Dawn" całkowicie odmienia oblicze przedsięwzięcia, a wszystko przygotowano tak, by odpowiadało graczom.

Jak przyznają deweloperzy, ich celem był powrót do korzeni, przy jednoczesnym dalszym rozwoju projektu. Za sprawą informacji zgromadzonych w trakcie beta testów, twórcom udało się wprowadzić zmiany od dawna wypatrywane przez grających.

"Najnowsza aktualizacja daje fanom AIONa dokładnie to, czego już od dawna sobie życzą", twierdzi jeden z zachwyconych graczy, którzy testowali już nową odsłonę gry. "Mniej grindu i więcej frajdy, szybsze i efektywne wbijanie poziomów i lepszy balans w PvP", dodaje następny.

"NCsoft oraz Gameforge wzięli sobie do serca życzenia graczy i nie szczędzili wysiłku, by znacznie ulepszyć doznania z rozgrywki", mówi dyrektor produktu Thomas Schnöltzel z firmy Gameforge. "Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że możemy teraz zaprezentować graczom AION, który zbliżył się z powrotem do swoich korzeni, a jednak stanowi powiew świeżości".

Jako że AION jest grą free-to-play, możecie ją samodzielnie przetestować. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowanie warto to zrobić. Szczególnie jeśli już wcześniej graliście, a później coś Was odrzuciło. Tym razem może być zupełnie inaczej. AION pobrać możecie w tym miejscu. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany w aktualizacji 6.2.

Ulepszone funkcje:

  • Uproszczone systemy gry;
  • Przejrzyste drzewko umiejętności: wszystkie parametry postaci w jednym okienku;
  • Doszlifowany balans: więcej frajdy w PvP i PvE;
  • Szybsze levelowanie i lepszy system nagród.

Nowe treści:

  • Fascynująca, zrewidowana fabuła pozwala graczom na jeszcze lepsze poznanie świata Atreii;
  • Nowy obszar PvPvE Lakrum oferuje graczom zacięte bitwy o twierdzę na północy oraz nowe garnizony artefaktów;
  • Nowe instancje PvE Makarna Rozgoryczenia, Warsztat Prometuna i Laboratorium Kubusa Kubrinerka stanowią wyzwanie dla graczy od poziomu 80;
  • Zaimplementowany w grze Sklep Złotego Piasku, rewaloryzacja waluty kinah oraz wprowadzenie sztabek złota jako środków płatniczych gwarantują zdrową ekonomię w grze.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   20:54, 24.09.2018
Kurde, przeczytałem tego newsa rano i od tamtej pory siedziałem przy gierce :O ... Wciąga skubana. Niestety nie mam porównania, jak było wcześniej ale gra się mega przyjemnie, choć nigdy nie byłem zwolennikiem gier tego typu. Miła odskocznia od tych wszystkich sieciówek polegających na drużynowej rozgrywce (lol, CS itp.) Szczęśliwy.
0 kudosTheCerbis   @   21:49, 24.09.2018
Wcześniej też była przyjemna, pamiętam gdy wyszła. Ale tyle tego MMORPG było, że przestałem grać na rzecz innych. Koniec końców nie gram w żadne.