Ace Combat 7: Skies Unknown ze zwiastunem i pełnoprawnym trybem dla PlayStation VR

Trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią markę aniżeli Ace Combat, jeśli mowa o wsparciu PlayStation VR.

@ 13.09.2018, 20:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun promocyjny gry Ace Combat 7: Skies Unknown, która zmierza na konsole stacjonarne oraz komputery osobiste.

Materiał koncentruje się na trybie zabawy przeznaczonym dla PlayStation VR. Jeżeli jeszcze posiadacie nie do końca udany, jeśli mówimy o popularności, sprzęt Sony, to teraz będzie najlepsza okazja, aby go podłączyć do konsoli ponownie.

Ace Combat 7 samo w sobie zapowiada się genialnie, aczkolwiek na wstępie trzeba zadać sobie pytanie, czy wszyscy gracze zdołają spędzić przy tytule więcej niż 30 minut intensywnej rozgrywki. Pytanie zasadne, bowiem gier tego typu na rynku nie ma zbyt wiele i gracze raczej odwykli. Nawet w mniej dynamicznych produkcjach niektórzy odczuwali problemy żołądkowe w przypadku gogli wirtualnej rzeczywistości, a zatem tu może być podobnie.

Należy jednak podkreślić jedno, mianowicie to, że w VR gra wygląda po prostu świetnie. Będzie to na pewno kapitalny dodatek do już dobrze zapowiadającej się produkcji. Pozostawiamy Was ze zwiastunem, przypominając, że premiera Ace Combat 7 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych odbędzie się 19 stycznia przyszłego roku.


Sprawdź także:

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Ace Combat 7 to kolejna odsłona popularnego symulatora lotów, którego pierwsza cześć pojawiła się na rynku w 1992 roku. Tytuł stworzyło studio Project Aces, pod nadzorem ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?