The Surge niebawem dostanie kolejne DLC

Przeniesiemy się w nim na dziki zachód.

@ 06.09.2018, 20:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Surge niebawem dostanie kolejne DLC

Mimo że w przyszłym roku do sprzedaży trafi The Surge II, deweloperzy nie zamierzają porzucać "jedynki". Jak się właśnie dowiedzieliśmy, pierwsza odsłona cyklu jeszcze w tym roku otrzyma kolejne rozszerzenie, zatytułowano je The Good, the Bad, and the Augmented.

Aby uczcić zapowiedź dodatku, deweloperzy ze studia Deck13 opublikowali w sieci niedługą zajawkę, zarysowującą to, czego mniej więcej możemy się spodziewać - znajdziecie ją poniżej. Jeśli chodzi o samo DLC, wrócimy w nim do korporacji CREO, gdzie zwiedzimy laboratorium kontroli jakości, w którym przeniesiemy się na dziki zachód.

Żeby było ciekawiej, za osiągnięcia dostajemy specjalne modyfikatory, które następnie możemy wyposażyć, aby poprawić swoje możliwości. Do tego dochodzi też 30 zróżnicowanych przedmiotów, od pancerzy, przez broń, po implanty. Można je oczywiście zdobyć podczas zabawy.

The Good, the Bad, and the Augmented dostępne będzie od 2 października bieżącego roku.


Sprawdź także:
The Surge

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?