Subnautica Below Zero - nurkowanie w mroźnych klimatach jako samodzielny dodatek

Twórcy Subnautica zapowiedzieli samodzielny dodatek.

@ 31.08.2018, 14:20
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Subnautica to ciepło przyjęta gra o nurkowaniu w podwodnym świecie. Tytuł reprezentuje gatunek survivalu i jest jednym z najlepiej zrealizowanych jego przedstawicieli. Jego twórcy, studio Unknown Worlds Entertainment, właśnie zapowiedzieli samodzielny dodatek do swojej produkcji.

Subnautica Below Zero ma być podobnie zrealizowaną grą, ale przenoszącą nas w mroźniejsze rejony, gdzie temperatura spada poniżej 0 stopni. Nurkowanie w tak zimnych wodach to bardzo interesująca perspektywa - możemy być pewni pięknych widoków i ciekawych stworów do odkrycia.

Wszechobecne zimno wymusi także uważniejsze dbanie o stan zdrowia naszego bohatera, by uniknąć wyziębienia. Niestety, na ten moment twórcy nie zdradzili większych szczegółów dotyczących rozgrywki, nie pokazano nawet żadnego trailera. Możemy jednak rzucić okiem na śliczne concept-arty.

Gra ma zadebiutować w ciągu najbliższych miesięcy we wczesnym dostępie. Następnie będzie rozwijana w oparciu o opinie i wskazówki ze strony graczy, podobnie jak pierwowzór.


Sprawdź także:

Subnautica

Premiera: 23 stycznia 2018
PC

Subnautica to kolejna produkcja studia Unknown Worlds Entertainment znanego między innymi z gry Natural Selection 2.Tym razem nie jest to strzelanka, lecz sandbox nastawi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?