Ace Combat 7: Skies Unknown prezentuje się na trailerze i gameplayu

Ace Combat 7: Skies Unknown bez wątpienia będzie wielkim powrotem znanej marki sprzed lat. Będzie efektownie, taktycznie, przebojowo i z pewnością "bombowo".

@ 24.08.2018, 08:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Firma Bandai Namco opublikowała świeże materiały z Ace Combat 7: Skies Unknown. Pierwszy z nich to krótki teaser, drugi natomiast ponad 10-minutowy gameplay.

W Ace Combat zasiadamy za sterami podniebnych, licencjonowanych maszyn oraz prototypów, które niegdyś wisiały na ścianach w formie plakatów pasjonatów lotnictwa. Dzisiaj, w najnowszej odsłonie serii przyjdzie nam pokierować fikcyjną grupę uderzeniową przeciwko terrorystom na całym świecie.

Warto zwrócić uwagę na bardzo wyważony i taktyczny gameplay. Ace Combat niegdyś było bardzo trudne i wymagające, i tak ma być również w tym przypadku. Nie będzie to typowy tytuł "akcji", a bardziej przemyślana gra wideo z elementami walki w powietrzu.

Premiera gry 18 stycznia 2019 na PlayStation 4 (PlayStation VR również), Xbox One oraz pecetach.


Sprawdź także:

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Ace Combat 7 to kolejna odsłona popularnego symulatora lotów, którego pierwsza cześć pojawiła się na rynku w 1992 roku. Tytuł stworzyło studio Project Aces, pod nadzorem ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?