For Honor do pobrania za darmo na Steam!

Ubisoft rozdaje podstawową wersję For Honor za darmo.

@ 23.08.2018, 08:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

For Honor do pobrania za darmo na Steam!

Firma Ubisoft rozdaje grę For Honor w wersji Started Edition za darmo na Steam. Promocja trwa w dniach 22-27 sierpnia. Jeśli w tym czasie przypiszecie grę do swojego konta, zostanie ona z wami na zawsze.

For Honor to gra akcji, w której wcielamy się w jednego z kilkunastu wojowników (w przypadku wersji Starter Edition, do wyboru mamy 6 bohaterów). Gra kładzie nacisk na rozgrywki sieciowe, w ramach których zmagamy się z innymi graczami, tocząc z reguły bliskie starcia przy wykorzystaniu broni białej. Tytuł posiada całkiem rozbudowany system walki - musimy dbać o odpowiedni kąt zadawania ciosów czy ich parowania. Gra oferujesz szereg trybów zabawy i całkiem obszerny zakres map - wszystkie z nich będziemy mogli sprawdzić w ramach otrzymanego wydania Starter Edition.

Oprócz Steam-a, For Honor dostępne jest także za darmo w aktualnej ofercie Xbox Live Gold.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:45, 23.08.2018
To się nazywa niezłe promo!
0 kudosguy_fawkes   @   10:13, 23.08.2018
For Honor już rozdawano za darmo chyba przy okazji E3. Jeśli ktoś wtedy się nie załapał fajnie, że znowu jest okazja na otrzymanie gry w edycji Starter. Zresztą nie tylko gracze pecetowi mogą w to zagrać małym nakładem - gra jest aktualnie w Games with Gold na Xboksie One. Jeśli ktoś nie ma subskrypcji, to MS ma jeszcze promocję na Golda za 6 zł. Game Pass na miesiąc wyceniono tak samo.