Burnout Paradise Remastered na PC - znamy datę premiery

Zagrać będziemy mogli jeszcze w tym miesiącu.

@ 17.08.2018, 15:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Burnout Paradise Remastered na PC - znamy datę premiery

Burnout Paradise Remastered zadebiutowało najpierw na konsolach obecnej generacji, czyli Xboksach One oraz PlayStation 4. Doszło do tego w marcu bieżącego roku. Niebawem produkcja trafi jednak wreszcie do posiadaczy komputerów osobistych.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, odświeżona wersja klasyka sprzed lat zadebiutuje na PC w dniu 21 sierpnia, czyli po około pół roku od premiery konsolowej. Jeśli chodzi o zmiany w stosunku do pierwowzoru, deweloperzy postawili w tym przypadku głównie na lekko podrasowaną oprawę wizualną, całą resztę pozostawiając nietkniętą.

Kończąc nadmienię jeszcze, że Burnout Paradise Remastered to nie tylko podstawka, ale również jedyne opracowane dla niej DLC - Big Surf Island. Zwiększa ono dostępną w grze zawartość, co oznacza, że poprawia także jej grywalność - szczególnie jeśli cenicie sobie uliczne boje z kraksami na pierwszym planie.


Sprawdź także:
Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered

Premiera: 21 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Burnout Paradise Remastered to odświeżona wersja gry z 2008 roku od studia Criterion Games.Akcja Burnout Paradise ma miejsce w mieście nazwanym Paradise City. Autorzy opr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   19:53, 17.08.2018
Czyli co? Zmienili tylko oprawę wizualną i nic więcej? Jaki sens jest takich remasterów to ja nie zrozumiem. Chyba tylko po to żeby wyciągnąć łatwo kasę. Co innego takie gry jak zremasterowany Crash czy nadchodzące Spyro.
0 kudosLucas-AT   @   20:54, 17.08.2018
Cytat:
Czyli co? Zmienili tylko oprawę wizualną i nic więcej? Jaki sens jest takich remasterów to ja nie zrozumiem.

The Last of Us Remastered na PS4 sprzedalo sie lepiej niz na PS3, wiec jak widac sens jest duzy. Jest spora grupa graczy, ktora nie grala w dany tytul. Jesli przykladowo Naughty Dog dostaje taka gotowke, ktora pozniej inwestuje w kolejne gry, to chyba lepiej dla graczy, prawda?

Niemniej prawda, ze Burnout Paradise w wersji remastered na PC nie jest potrzebne, bo to slaby remaster (podbili tylko rozdzialke i troche poprawili tekstury) i na PC juz od dawna mozna bylo grac w 4k.
0 kudoskrzywy_banen   @   23:34, 17.08.2018
Niby potrzebny nie jest, ale 16 złotych (bo chyba tyle zapłacą posiadacze oryginalnej wersji na originie) to nie jest zła cena IMO. No i jest dlc z wyspą, którego wersja pc nie miała.
0 kudosguy_fawkes   @   14:56, 19.08.2018
@UP: Tym bardziej, że dla wielu graczy te 16 zł to jedyny koszt, jaki poniosą, bo swego czasu podstawową wersję tego Burnouta rozdawano chyba nawet za darmo. Owszem, remaster trochę leniwy, ale przynajmniej uczciwie traktuje posiadaczy oryginału.
Poza tym właściciele Xbox One niekoniecznie muszą sięgać po remaster, bo na tej konsoli w ramach wstecznej kompatybilności działa wersja z X360.