Assassin's Creed Odyssey - ponad 10 minut gameplayu z misji pobocznej

Kolejny raz możemy spojrzeć na Assassin's Creed Odyssey - tym razem gameplay przedstawia realizację jednej z misji pobocznych, zleconej przez Hipokratesa.

@ 10.08.2018, 12:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft nie skąpi nam gameplayów z Assassin's Creed Odyssey, ale to w sumie nic dziwnego, bo gra na pierwszy rzut oka czerpie bardzo wiele z ubiegłorocznego Origins. Nie ma więc zbytnio czego ukrywać. Dziś możemy zerknąć na nową porcję gameplayu, opublikowaną przez serwis IGN.

Wideo przedstawia jedną z misji pobocznych, realizowaną na zlecenie Hipokeatesa. Mędrzec nakazuje Alexiosowi (główny bohater gry, choć będzie można grać też kobietą) odzyskanie pewnych notatek, ukrytych w obozie wroga. Już w tym momencie możemy ponownie rzucić na nowość w serii, czyli "RPG-owy" element w postaci systemu dialogów z wyborami. Gracz może wypytać Hipokratesa m.in. o zawartość poszukiwanych notatek czy poprosić by sprecyzował miejsce ich ukrycia.

W dalszej części materiału widzimy m.in. ekwipunek bohatera, system skradania czy walkę. Choć widać tu garść nowości, to wiele elementów znamy z poprzedniej odsłony. Osobiście dopiero co ukończyłem Origins (nieco na siłę), więc patrząc na poniższy materiał, co rusz wyłapuję elementy, stanowiące "powtórkę z rozgrywki". Czy nie będzie nudno? Przekonamy się 5 października, gdy gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:06, 10.08.2018
Mało asasyna w tym asasynie Dumny Znów pewnie będzie świetna gra, ale słaby Asasyn.
0 kudosdabi132   @   14:53, 14.08.2018
Za szybko ten nowy Assassyn wychodzi. Widać dla Ubi ważniejsze jest dojenie jak najbardziej marki niż dopracowywanie jej.