Fortnite dla Androida - ruszyły zapisy do testów beta

Uczestniczyć mogą w nich wyłącznie posiadacze telefonów od firmy Samsung.

@ 09.08.2018, 23:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, inne, ps4, xbox one

Fortnite jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier opartych na trybie battle royale. Projekt studia Epic Games zadebiutował już na wielu platformach, ale wciąż nie mogą się nim cieszyć właściciele urządzeń działających na Androidzie. Na szczęście niebawem się to zmieni.

Fortnite dla Androida jest coraz bliżej, a jeśli posiadacie telefon Samsung Galaxy, możecie już teraz zapisać się do beta testów przedsięwzięcia. Co ciekawe, jeśli zdecydujecie się nabyć Samsung Note 9 albo Samsung Galaxy Tab S4, dostaniecie za darmo specjalne wdzianko do wykorzystania w grze.

Wspierane telefony: S7 / S7 Edge , S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3 oraz Tab S4.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Fortnite dla Androida nie da się pobrać ze sklepu Play, a jedynie dzięki oficjalnej stronie tytułu. Gra działa w tym momencie wyłącznie z wymienionymi urządzeniami firmy Samsung, ale niebawem zagrają też posiadacze innych smartphonów - ich lista widnieje poniżej.

  • Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL
  • Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V
  • Essential: PH-1
  • Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10 LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+
  • Nokia: 8
  • OnePlus: 5 / 5T, 6
  • Razer: Phone
  • Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2
  • ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Wciąż niestety nie wiemy na kiedy przewidziano premierę Fortnite dla Androida. Jednak jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?