A Way Out w rękach ponad 2 mln graczy

Niezależna produkcja odniosła naprawdę znaczący sukces.

@ 27.07.2018, 19:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts ujawniło, że najnowszy projekt niezależnego studia Hazelight, gra A Way Out, zdołał przekonać do siebie już ponad 2,6 mln graczy z całego świata. Co istotne, produkcja zadebiutowała na rynku pod koniec marca, a zatem potrzebowała na to tylko 3 miesiące.

Kwestię świetnej sprzedaży A Way Out poruszył szef finansowy Electronic Arts, Blake Jorgensen. Przyznał on podczas komentowania kondycji finansowej spółki, że A Way Out rozchodzi się lepiej niż zakładano we wszelkich predykcjach. W rezultacie na wyższym poziomie są też przychody EA.

Patrząc na nowy projekt Hazelight nie sposób nie dostrzec potencjału, jaki drzemie w deweloperach niezależnych. Nie każdy odnosi sukces, ale ekipy mające na siebie pomysł oraz potrafiące przygotować coś świeżego, mają sporą szansę na wybicie się spośród konkurencji.

Trzymamy kciuki za studio, a także za program EA Originals, dzięki któremu A Way Out zadebiutowało na rynku.


Sprawdź także:

A Way Out

Premiera: 23 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

A Way Out to kooperacyjna gra akcji przeznaczona dla 2 osób. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Hazelight założone przez weteranów znanych za sprawą Brothers: A Tal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?