Serwery Crysis przestaną działać w październiku

Gracze - komputerowi - mieli ponad dekadę zabawy.

@ 18.07.2018, 14:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

Serwery Crysis przestaną działać w październiku

Electronic Arts i Crytek właśnie zapowiedziały za pomocą oficjalnego profilu gry Crysis na łamach Facebooka, że tryb rozgrywek wieloosobowych w pierwszej odsłonie wspomnianego cyklu będzie dostępny tylko do 10 października.

W informacji czytamy, że od 11 października 2018 roku potyczki wieloosobowe w grze Crysis będą niemożliwe. Stanie się tak ze względu na to, iż wydawca wyłączy wszystkie maszyny stanowiące infrastrukturę sieciową przedsięwzięcia.

"Tryb rozgrywek wieloosobowych nie będzie dostępny od 11 października 2018 roku. Nie mamy wymaganej liczby graczy, pozwalającej nam utrzymywać serwery oraz zapewniającej wszystkim odpowiednie doznania", czytamy w oświadczeniu. "Dziękujemy Wam za wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziecie dobrze bawić się w kampanii dla jednego gracza".

Jeśli nadal gracie w multiplayer pierwszego Crysis, nacieszcie się potyczkami póki możecie. Za niespełna cztery miesiące serwery zostaną wyłączone i zabawa sieciowa - po 11 latach, w przypadku wersji PC - będzie niemożliwa.


Sprawdź także:
Crysis

Crysis

Premiera: 14 listopada 2007
PC, PS3, XBOX 360

Crysis to gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które na swoim koncie ma wspaniałą grę Far Cry. Od jej premiery Crytek stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:05, 18.07.2018
Nawet nie wiedziałem, że pierwsza część miała multi, a tym bardziej to, że do dziś działa xD
0 kudosguy_fawkes   @   20:04, 19.07.2018
Ano miał - nawet było na osobnej płycie w pudełku, o ile dobrze pamiętam. Spróbowałem tego Crysis Wars i mnie nie porwało - po części za sprawą ówczesnego niezbyt mocarnego kompa, który radził sobie dobrze z singlem, ale młyn multika go przerastał, a po części dlatego, że po prostu średnio mi się podobało. Również jestem zaskoczony, że działało do tej pory.