Nathan Fillion w fanowskim filmie Uncharted

Trzeba przyznać, że wyszło to całkiem imponująco.

@ 17.07.2018, 14:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, inne, psv, ps4

Nathan Fillion, słynny aktor, w zeszłym tygodniu zajawiał coś związanego z grami. Wielu graczy spekulowało wówczas, że być może chodzi o jego zaangażowanie w kinową adaptację cyklu Uncharted. Jak się jednak okazało, nie do końca mamy to, na co liczono.

Fillion opublikował na łamach portalu YouTube interesujący fanowski projekt - niedługi film (około 15 minut) nawiązujący do cyklu Uncharted, w którym wciela się w Nathana Drake'a. Jeśli chodzi o inne postaci, jest Stephen Lang grający Sully'ego oraz Mircea Monroe, która świetnie pasuje do Eleny. Reżyserii podjął się Allan Ungar.

Mimo że widać, iż mamy do czynienia z przedsięwzięciem niskobudżetowym i nieoficjalnym, całość prezentuje się całkiem okazale. Na tyle okazale, że być może Sony postanowi zaprosić całą ekipę do współpracy przy oficjalnym projekcie Uncharted.

Jakkolwiek by nie było, fanowską inicjatywę znajdziecie poniżej. Gry z serii Uncharted dostępne są natomiast wyłącznie na konsolach PlayStation.


Sprawdź także:

Uncharted: Drake's Fortune

Premiera: 19 listopada 2007
PS3

Uncharted: Drake's Fortune jest grą zręcznościową nawiązującą delikatnie do serii Tomb Raider, w pełni wykorzystującą możliwości konsoli PS3. Głównym bohaterem Unchart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   07:21, 20.07.2018
Fajnie im to wyszło i to przejście kamery w pewnym momencie jak w grze Uśmiech