Resident Evil 3: Nemesis może doczekać się rychłego odświeżenia?

Resident Evil 2 Remake bez wątpienia odpowiada społeczności, która od lat czekała na to przedsięwzięcie. A może i trzecia część - kultowy Nemesis - doczeka się nowego wcielenia?

@ 16.07.2018, 10:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3: Nemesis może doczekać się rychłego odświeżenia?

W sieci pojawił się bardzo intrygujący wpis dotyczący marki Resident Evil, a konkretnie pamiętnej trzeciej odsłony cyklu, która "zapoznała nas" z legendarnym Nemesisem - potworem, który odmienił oblicze serii. Trzecia część to gamingowa prehistoria, aczkolwiek Resident Evil 3: Nemesis zostało - tak można przypuszczać - przypomniane we wpisie na oficjalnym profilu marki z okazji 13 lipca, który wypadał w piątek.

Wydawca projektu podgrzewa atmosferę wokół zapowiedzianego lata temu i na tegorocznym E3 ujawnionego remaku Resident Evil 2. Społeczność zgromadzona wokół marki ciepło przyjęła formułę odświeżenia, co znaczy, że tytuł z pewnością odniesie sukces i może być, w pewnym sensie, nowym otwarciem dla całej serii.

A jeżeli mowa o serii, to ostatnią częścią pamiętnej trylogii było Nemesis, które aż się prosi o odświeżenie. Capcom znany jest z tego, że często wydaje różnego rodzaju reedycje, więc może po sukcesie podrasowanej "dwójki", zabierze się za prace nad trzecią częścią cyklu?

Co byście powiedzieli na taki rozwój sytuacji? Pamiętacie jeszcze przeraźliwe S-T-A-R-S, które wykrzykiwał Nemesis?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?