Nie kupujcie Skyrima, to przestaniemy go wydawać, twierdzi Bethesda

The Elder Scrolls V: Skyrim to prawdziwy fenomen i gra, której popularność nie słabnie od ładnych kilku lat. Mimo że pod pewnym względami są lepsze projekty, w Skyrima chcą wciąż grać miliony.

@ 10.07.2018, 20:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360, switch, ps4, xbox one

Nie kupujcie Skyrima, to przestaniemy go wydawać, twierdzi Bethesda

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące gry The Elder Scrolls V: Skyrim i jej fenomenalnej sprzedaży, czyli niesłabnącej popularności od lat. Bethesda twierdzi, że gdy gracze przestaną kupować produkcję, to firma przestanie ją tłoczyć i sprzedawać.

"Nawet teraz, siedem lat później, miliony graczy bawią się w Skyrim każdego miesiąca. Z tego powodu wciąż wydajemy grę. Jeśli chcecie, byśmy przestali, to jej nie kupujcie" - powiedział Todd Howard znanemu Geoffowi Keighley'owi podczas konferencji Gamelab.

Skyrim możemy nabyć w wersji Legendary Edition (zawierającej wszystkie dodatki), wariancie Special Edition z ulepszoną warstwą graficzną, edycji na urządzenia VR, a także na Switcha.

Należy podkreślić, że jeszcze kilka dni temu Valve opublikowało listę gier z największą ilością jednocześnie bawiących się osób w bieżącym roku. Wydany aż siedem lat temu Skyrim znajdował się w zestawieniu, figurując z liczbą 50 tysięcy graczy.

Wspomniany Howard przekonuje o konieczności tworzenia długo trwających doświadczeń, a tytuł sprzedał się już praktycznie w ponad 20 milionowym nakładzie. Jak widać, gra na stałe zapisała się w historii branży i okazała się być inspiracją dla wielu innych studiów, które również zdecydowały się na stworzenie wysokobudżetowej gry RPG dla mas.

Skyrim był uproszczony względem poprzedników, ale właśnie tym pociągnął za sobą miliony graczy, a także otwartością na modyfikacje oraz niepowtarzalnym klimatem eksploracji wspaniale zaprojektowanej, spójnej merytorycznie, krainy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?