Code Vein – zwiastun prezentujący kolejną postać towarzyszącą

Poznajcie Louisa, kolejnego bohatera, który może towarzyszyć naszej postaci w Code Vein.

@ 06.07.2018, 14:19
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Code Vein – zwiastun prezentujący kolejną postać towarzyszącą

Code Vein, postapokaliptyczne RPG akcji z mechaniką inspirowaną serią Dark Souls, pojawi się na rynku pod koniec września. Jakiś czas temu mieliśmy okazję je przetestować więc jeśli szukacie wrażeń z pierwszej ręki, odsyłamy do naszego artykułu.

Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun swojego przedsięwzięcia, który prezentuje postać Louisa, czyli jednej z postaci towarzyszących, jakie napotkamy w grze. Kompani sterowani przez sztuczną inteligencję są jedną z mechanik, jakie zaimplementowali projektanci Code Vein i asystują oni naszej postaci w walce, wnosząc do potyczek swoje unikalne zdolności.

Jak widać na poniższym materiale, Louis pomaga graczowi zarówno w bezpośredniej walce z wrogami, jak również wykonując rozmaite ataki dystansowe. Warto dodać, że postacie towarzyszące nie są jedynie dodatkiem podczas walki, gdyż posiadają swoje historie, pojawiają się w przerywnikach filmowych odgrywając określone role w przedstawionych wątkach.

Code Vein trafi na rynek już 28 września. Dzieło Bandai Namco będzie dostępne na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:10, 06.07.2018
Nasz team widać będzie dość ciekawy i barwny Uśmiech