From The Ashes - Kingdom Come: Deliverance dostało pierwsze DLC

Rozszerzenie zaoferuje od kilku do kilkunastu godzin zabawy.

@ 05.07.2018, 19:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

From The Ashes - Kingdom Come: Deliverance dostało pierwsze DLC

Studio Warhorse opublikowało właśnie pierwsze sporych rozmiarów DLC, przeznaczone dla gry Kingdom Come: Deliverance. Dodatek zatytułowano From The Ashes, a jeśli zdecydujecie się na jego zakup, wyłożyć musicie około 40 zł.

From The Ashes dostępne jest od dziś. Kupić możecie je na wszystkich trzech platformach docelowych przedsięwzięcia, czyli komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeśli macie ochotę rzucić na nie okiem, skorzystajcie z poniższego odtwarzacza.

Jeśli chodzi o założenia dodatku, podczas ogrywania From The Ashes mamy za zadanie pomoc w odbudowie wioski, która powstaje na zamienionym w popiół obozie bandytów. Jako rządca zajmujemy się nie tylko rozwiązywaniem konfliktów, ale również zarządzaniem finansami. Rozwijamy budynki, pozyskujemy unikatowe przedmioty, a nawet zapraszamy do osady specjalne postaci niezależne. Aktywności - jak twierdzą deweloperzy - nam nie zabraknie.

Na koniec przypomnę, że From The Ashes to pierwsze z planowanych DLC. Kolejne zadebiutują jeszcze w tym roku, a zatytułowane będą The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon oraz Band of Bastards. Czwarty dodatek dostaniemy w roku przyszłym. Jego tytuł to A Woman’s Lot.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?