Rocket League 2 pojawi się nieprędko

Studio Psyonix, autorzy Rocket League, wolą rozwijać swoją grę niż myśleć nad Rocket League 2.

@ 05.07.2018, 11:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

Rocket League 2 pojawi się nieprędko

Rocket League to produkcja, która ukazała się na rynku w 2015 roku - i do dziś jest wspierana zarówno od strony technicznej, jak i przez dodawaną na okrągło nową zawartość! Czy można zatem nazwać dzieło studia Psyonix jako jedną z pierwszych gier-usług? To wymagałoby zbadania większej próbki innych tytułów, niemniej jednak właśnie w stronę tego modelu biznesowego skłaniają się deweloperzy, jednoznacznie ucinając nadzieje na Rocket League 2!

W wywiadzie udzielonym serwisowi Gamespot, Scott Rudi, jeden z pracowników Psyonix, w kilku żołnierskich słowach zdradził plany studia na najbliższe miesiące, a może i lata:

"Bardziej preferujemy grę jako usługę.".

"Najbardziej wartościową rzeczą w naszej grze są nasi fani. Wiele rzeczy, które robimy, skupiają się na utrzymaniu ich z nami (...) Nie wiem co chcielibyśmy zrobić z Rocket League 2. Wolałbym tworzyć więcej zawartości do obecnej wersji Rocket League - wychodzi nam to świetnie, przed nami wiele nowych doświadczeń. Więc tak, nie mamy planów na Rocket League 2" - dodał Scott.

Psyonix niedługo będzie świętować trzecie urodziny swojego największego dzieła. W ramach letniej aktualizacji producenci zapowiedzieli wprowadzenie wspólnych rozgrywek dla wszystkich urządzeń, na których dostępne jest Rocket League - komputerów osobistych i konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Oczywiście polityka Sony w tym temacie jest niezmienna, więc razem z posiadaczami PS4 grać będą tylko PC-towcy.


Sprawdź także:
Rocket League

Rocket League

Premiera: 07 lipca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Rocket League autorstwa amerykańskiego studia Psyonix to nietypowe połączenie piłki nożnej oraz gry wyścigowej, będące sequelem wydanego w 2008 roku Supersonic Acrobatic ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?