Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - dostępne w sklepach w wersjach dla PC, X1 oraz Switch

Wreszcie wszyscy fani Crasha mogą ograć jego największe przygody.

@ 29.06.2018, 17:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, xbox one

Jak donosi firma Cenega, w polskich sklepach dostaniecie już Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w wersjach przeznaczonych dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i Nintendo Switch. Do tej pory w produkcję grali wyłącznie właściciele PlayStation 4.

Co ciekawe, najnowsze wydanie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest nieco bogatsze od tego, które trafiło do sklepów pierwotnie. Chodzi o to, że osoby, które zdecydują się na zakup dostaną również dwa bonusowe poziomy: Stormy Ascent oraz Future Tense. Oba są bardzo wymagające i zdecydowanie warto przez nie przebrnąć.

"Crash Bandicoot N. Sane Trilogy był numerem jeden wśród zremasterowanych kolekcji w historii PS4, i cieszymy się, że możemy pokazać Crasha w całej jego okazałości na wszystkim dzisiejszym platformach" - powiedział Steve Young, Chief Revenue Officer w Activision. "Crash wypełnił lukę między pokoleniami i mamy zaszczyt kontynuować jego dziedzictwo, dając fanom możliwość przeżycia zabawy z zremasterowanej trylogii na wielu platformach."

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to ponad 100 zróżnicowanych poziomów, zaawansowana oprawa wizualna oraz całkiem efektowne scenki przerywnikowe. Na potrzeby remastera nagrano też na nowo udźwiękowienie i usprawniono mechanikę rozgrywki.

Grę nabędziecie w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   19:48, 29.06.2018
Bonusowe poziomy do wersji na PS4 są dostępne za darmo do pobrania w PS STORE, więc wszyscy będą mieli dostęp do dodatkowych plansz Puszcza oko