From Software nie porzuca cyklu Dark Souls

Deweloperzy chcą od niego odpocząć.

@ 19.06.2018, 10:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

From Software nie porzuca cyklu Dark Souls

Jednym z najpopularniejszych cykli gier autorstwa studia From Software jest bez, dwóch zdań, Dark Souls. Jeżeli Was także unikatowy świat projektu pochłonął bez reszty, powinniście być zadowoleni, że wcześniej czy później deweloperzy do niego powrócą.

Kwestię ewentualnego powrotu do gatunku soulslike, a także do Dark Souls, poruszył prezydent From SoftwareHidetaka Miyazaki. Rozmawiał on z ekipą portalu IGN, a w trakcie konwersacji powiedział, że jego studio "nie odchodzi" od serii Souls, ale "robi sobie przerwę".

Dodał on następnie, że wraz z pozostałymi deweloperami rozpoczął już testowanie silnika graficznego Unreal Engine, co mogłoby oznaczać, że kolejna gra z cyklu Dark Souls będzie śmigać właśnie na narzędziu opracowanym przez Epic Games.

Nie mamy oczywiście żadnych konkretów na temat projektu. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKawira   @   10:16, 20.06.2018
Może dobrze im to zrobi, po NiOh imo sami powinni trochę ruszyć do przodu z serią zamiast klepać to samo