E3 '18: For Honor - nowy tryb zabawy i darmowy Starter Pack

Deweloperzy zapowiadają też kolejne, największe z dotychczasowych, DLC.

@ 11.06.2018, 23:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '18: For Honor - nowy tryb zabawy i darmowy Starter Pack

Spora część konferencji Ubisoftu na E3 2018 za nami i nadal nie ma praktycznie żadnych zaskoczeń. Po Starlink przyszła kolej na For Honor oraz zapowiedź kolejnego, największego rozszerzenia, dedykowanego projektowi.

Dodatek, o którym mowa zatytułowano Marching Fire, a jego zwiastun widnieje na pierwszym odtwarzaczu w treści niniejszej wiadomości. Rozszerzenie przyniesie oczywiście nowych wojowników, nowy obszar działań, a także niedostępny do tej pory oręż oraz poprawioną oprawę wizualną. Pobrać będzie można je już 16 października bieżącego roku.

Na DLC nowości w For Honor się jednak nie kończą. Twórcy projektu ujawnili też całkiem nowy tryb zabawy, w którym udział bierze maksymalnie 8 graczy. Tryb nazwano Oblężenie, a jego zasadniczym elementem rozgrywki jest, jak sama nazwa wskazuje - oblężenie twierdzy. Jedna grupa stara się atakować, a druga oczywiście bronić swoich pozycji. Oblężenie dostępne będzie również 16 października.

Ostatni film w niniejszej wiadomości to prezentacja rozgrywki w nowym trybie zabawy. Koniecznie rzućcie okiem na wszystkie materiały, a jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w For Honor, jego Starter Pack dostaniecie w tym momencie, przez ograniczony czas, całkiem za darmo - warto promocją się więc zainteresować.

For Honor dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):