E3 '18: Square Enix zapowiada Babylon's Fall

Intrygująco zapowiadające się przedsięwzięcie, o którym na razie nie wiemy kompletnie nic.

@ 11.06.2018, 19:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

E3 '18: Square Enix zapowiada Babylon's Fall

Podczas trwającej właśnie konferencji firmy Square Enix na targach E3 2018 mieliśmy okazję zobaczyć najnowszy projekt studia Platinum Games, przygotowywany we współpracy z ojcami cyklu Final Fantasy.

Nowe przedsięwzięcie zatytułowano Babylon's Fall. Prócz tego, że zadebiutuje ono w 2019 roku na PC oraz PS4, nie dowiedzieliśmy się niestety niczego więcej. Nie wiemy zatem z jakim gatunkiem mamy do czynienia, jaki będzie jego zarys fabularny, ani jaka mechanika rozgrywki.

Opublikowany w sieci materiał filmowy to jedynie bardzo ogólny zarys całości. Na jego podstawie możemy spekulować, iż będziemy mieć do czynienia z grą akcji, w której nacisk położono na tryb współpracy, ewentualnie otrzymamy dostęp do więcej niż jednego bohatera.

Historia Babylon's Fall przeniesie nas najpewniej do czasów historycznych, a podczas jej przechodzenia będziemy mogli zapoznać się z wieloma istotnymi dla naszej cywilizacji wydarzeniami.

Jakkolwiek by nie było, spójrzcie na poniższy film i wyczekujcie kolejnych doniesień.


Sprawdź także:
Babylon's Fall

Babylon's Fall

Premiera: 2020
PC, PS4

Babylon's Fall to gra akcji osadzona w fantastycznym świecie po niszczycielskiej katastrofie. Za projekt odpowiada studio PlatinumGames znane za sprawą takich tytułów, ja...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?