E3 '18: Kingdom Hearts III - daty premier dla poszczególnych regionów

Wiemy już kiedy pojawi się trzecia odsłona Kingdom Hearts, zarówno w Japonii, jak i na zachodzie.

@ 10.06.2018, 10:21
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4, xbox one

W Dorothy Chandler Pavilion w Los Angeles odbył się koncert muzyki z serii Kingdom Hearts, na który twórcy zaprosili przedstawicieli branżowego dziennikarstwa. Podczas wydarzenia głos zabrał Tetsuya Nomura, reżyser Kingdom Hearts III.

Nomura ogłosil oficjalne daty premier gry i według wcześniejszych zapowiedzi nie zadebiutuje ona w tym roku kalendarzowym. Ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w dniu 29 stycznia 2019 rokuto premiera na rynkach zachodnich. Gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni otrzymają tytuł kilka dni wcześniej, a dokładnie 25 stycznia. 

Podczas swojego wystąpienia, reżyser gry przeprosił fanów za opóźnienie premiery, lecz nie podał konkretnego powodu, stojącego za jej przesunięciem. Dodał jednak, że w trakcie trwających targów E3 fani mogą spodziewać się wielu nowych materiałów, w tym aż kilku zwiastunów.


Sprawdź także:

Kingdom Hearts III

Premiera: 25 stycznia 2019
PS4, XBOX ONE

Kingdom Hearts III to kontynuacja Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance i jednocześnie zakończenie historii przedstawionej w serii Kingdom Hearts. Jak w poprzednich częś...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?