E3 '18: Jedi: Fallen Order - autorzy Titanfall robią grę Star Wars!

Podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach E3 nagle na widowni pojawił się Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment i zapowiedział grę z uniwersum Star Wars - Jedi: Fallen Order!

@ 09.06.2018, 20:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Konferencja EA Play, a więc show przygotowanego przez firmę Electronic Arts, przyniosła ze sobą nie lada niespodziankę! W pewnym momencie prowadząca przedstawienie usiadła na widowni obok Vincenta Zampelli i zapytała go o następne gry studia Respawn Entertainment - jeden z ojców serii Call of Duty zapowiedział, że na święta 2019 roku trafi Jedi: Fallen Order!

Vincent Zampella to jeden ze współtwórców studia Respawn Entertainment, które powstało na kanwie konfliktów poprzedniego dziecka założonego wspólnie z Jasonem Westem - Infinity Ward - z wydawcą, firmą Activision. Producenci założyli własne studio i dla EA stworzyli serię Titanfall, wieloosobowych futurystycznych FPS-ów.

W trakcie imprezy EA Play prowadząca przysiadła się do Vince'a, a ten zapowiedział Jedi: Fallen Order, którego akcja zostanie umieszczona pomiędzy III a IV epizodem Star Wars! Producent opisał historię jako umieszczoną w "mrocznych czasach", w których na Jedi się poluje, a my zapewne wcielamy się w jednego z nich!

Nie zdradzono więcej żadnych szczegółów, w tym jaki to będzie gatunek. Pozostaje czekać na kolejne informacje!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   20:42, 09.06.2018
Tego jeszcze nie było - zapowiadanie gry siedząc na krzesełku i rozmawiając z prowadzącą. No robimy grę, ale nic wam nie pokażemy. Holiday 2019 - please enjoy. Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   23:28, 09.06.2018
Trochę niepokoi mnie producent, ale... No ile można patrzeć na tego suchego Battlefronta? Niech wreszcie Star Wars dostanie godną grę.
0 kudosshuwar   @   07:46, 11.06.2018
A singiel będzie? Ja chcę rasową grę, z fabułą, taką na jaką zapowiadało się w przypadku 1313.