Hitman 2 nadchodzi?

Wskazuje na to logo gry dostępne na je

@ 05.06.2018, 17:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hitman 2 nadchodzi?

Przed kilkoma godzinami pisaliśmy o tym, że już 7 czerwca dowiemy się czegoś nowego na temat cyklu Hitman. Jak to często w podobnych sytuacjach bywa, do sieci nieco przedwcześnie wyciekły materiały promocyjne, pozwalające nam się domyślić z czym będziemy mieć do czynienia.

Twórcy przygód o Agencie 47 przygotowali specjalną stronę, mającą zajawić najnowszy projekt, a potem umożliwić nam jego obejrzenie. Strona opracowana została we współpracy z firmą Warner Bros, która - prawdopodobnie przez pomyłkę - udostępniła na niej logo gry Hitman 2.

Grafikę szybko usunięto, ale ktoś zdążył zachować ją na swoim dysku, by następnie udostępnić w sieci. Nie jest to jeszcze oficjalne potwierdzenie dla drugiego sezonu gry Hitman, bo na takowe wciąż czekamy, ale można spokojnie założyć, że nie mamy do czynienia z mistyfikacją.

Czekamy zatem do 7 czerwca, kiedy na pewno poznamy jakieś konkrety. W tym momencie pewne jest jedynie to, że wydaniem drugiego sezonu Hitmana zajmie się Warner Bros.

Kończąc przypomnę, że na naszych łamach znajdziecie bogaty i w pełni darmowy poradnik do pierwszego sezonu Hitmana.


Sprawdź także:
Hitman

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   01:46, 06.06.2018
Skoro jutro i tak mają być podane informacje to spokojnie. Ciekawi mnie tylko czy będzie to druga część, czy sezon drugi. Jakby jednak go nie nazwali, jest to mój must-have.
0 kudosdabi132   @   07:48, 06.06.2018
I pytanie czy zostanie wydany nowy Hitman jako pełną gra, czy podobnie jak poprzednik w epizodach.