Code Vein - poznaliśmy premierę gry

Do debiutu dojdzie miesiąc po zakończeniu tegorocznych wakacji.

@ 05.06.2018, 16:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Bandai Namco ujawniła wreszcie datę premiery swojego najnowszego przedsięwzięcia w klimatach gatunku soulslike. Chodzi o ciekawie zapowiadające się Code Vein, w które całkiem niedawno mieliśmy okazję przedpremierowo zagrać.

Przechodząc do rzeczy, debiut Code Vein zaplanowano na dzień 28 września bieżącego roku. Chodzi oczywiście o wszystkie platformy docelowe projektu, czyli PC, PS4 oraz Xboksy One. Co istotne, jeśli jesteście zainteresowani zakupem, wybrać będziecie mogli pomiędzy wydaniem standardowym, a kolekcjonerskim, zawierającym 17 cm figurkę.

Code Vein to postapokaliptyczne RPG, w którym przejmujemy kontrolę nad wampirem. Ludzkość prawie całkowicie wymarła, a naszym zadaniem jest przetrwanie oraz dowiedzenie się co konkretnie odpowiada za obecny stan rzeczy. Grę da się przejść samodzielnie, w ramach trybu zabawy dla jednego gracza, jak i podczas sesji coop.

Kluczowym elementem Code Vein jest wysoki poziom trudności pojedynków, charakterystyczny dla gier z gatunku soulslike. Starcia są wymagające i metodyczne. Każdy przeciwnik, nawet ten z pozoru niegroźny, może nas wyeliminować zaledwie kilkoma ciosami.

Kończąc przypomnę, że premierę Code Vein zaplanowano na 28 września, czyli za blisko 4 miesiące.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:56, 05.06.2018
Nie jest źle. O istnieniu kolekcjonerki nie miałem pojęcia, u nas pewnie nie będzie dostępna.