Vampyr nie wykorzystuje Denuvo

Brak Denuvo potwierdzili sami twórcy.

@ 28.05.2018, 12:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Premiera Vampyr zaplanowana została na przyszły tydzień. Jeśli przedsięwzięcie studia Dontnod zamierzacie nabyć w wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych, na pewno będziecie chcieli wiedzieć z jakiego zabezpieczenia antypirackiego korzysta. Okazuje się, że nie z Denuvo.

Wieści na temat DRM w grze Vampyr pojawiły się niedawno na łamach Twittera. Jeden z graczy, planując złożenie zamówienia przedpremierowego, postanowił dopytać deweloperów czy chcą stosować Denuvo, które - wedle wspomnianego gracza - wpływa negatywnie na wydajność chronionych przez nie aplikacji.

Z odpowiedzi twórców gry wynika, że Vampyr nie korzysta z Denuvo, co znaczy, że twórcy albo zdecydowali się na coś innego albo w ogóle nie zamierzają stosować zabezpieczeń, choć druga z wymienionych możliwości jest raczej mało prawdopodobna.

Jakkolwiek by nie było, premiera już 5 czerwca, a wówczas wszystko się okaże. Vampyr dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Vampyr

Premiera: 05 czerwca 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.W Vampyr wcielimy się c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?