Vampyr nie wykorzystuje Denuvo

Brak Denuvo potwierdzili sami twórcy.

@ 28.05.2018, 12:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Vampyr nie wykorzystuje Denuvo

Premiera Vampyr zaplanowana została na przyszły tydzień. Jeśli przedsięwzięcie studia Dontnod zamierzacie nabyć w wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych, na pewno będziecie chcieli wiedzieć z jakiego zabezpieczenia antypirackiego korzysta. Okazuje się, że nie z Denuvo.

Wieści na temat DRM w grze Vampyr pojawiły się niedawno na łamach Twittera. Jeden z graczy, planując złożenie zamówienia przedpremierowego, postanowił dopytać deweloperów czy chcą stosować Denuvo, które - wedle wspomnianego gracza - wpływa negatywnie na wydajność chronionych przez nie aplikacji.

Z odpowiedzi twórców gry wynika, że Vampyr nie korzysta z Denuvo, co znaczy, że twórcy albo zdecydowali się na coś innego albo w ogóle nie zamierzają stosować zabezpieczeń, choć druga z wymienionych możliwości jest raczej mało prawdopodobna.

Jakkolwiek by nie było, premiera już 5 czerwca, a wówczas wszystko się okaże. Vampyr dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Vampyr

Vampyr

Premiera: 05 czerwca 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.W Vampyr wcielimy się c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?