Battlefield 5 bez skrzynek z przedmiotami

Deweloperzy chcą, aby progresja oparta była na umiejętnościach.

@ 24.05.2018, 23:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Battlefield 5 bez skrzynek z przedmiotami

Dzięki wczorajszej prezentacji Battlefield V, na temat projektu dowiedzieliśmy się naprawdę sporo. Electronic Arts ujawniło między innymi, że zrezygnuje z usługi Premium, co natychmiast wywołało spore zainteresowanie wśród graczy. Pojawiły się też plotki na temat obecności skrzynek z przedmiotami w grze. Jak się okazuje, nieprawdziwe.

Kwestię skrzynek poruszył jeden z redaktorów portalu Polygon. Postanowił on zapytać o ten kontrowersyjny sposób monetyzacji gier przedstawiciela Electronic Arts, a w odpowiedzi usłyszał, że rozwiązania tego w Battlefield V nie znajdziemy.

Jak zatem zostanie zorganizowana progresja prowadzonej przez nas postaci? Ano tak, jak w grach sprzed lat. Trzeba będzie po prostu grać i wykazać się odpowiednimi umiejętnościami. Nie będzie potrzebne inwestowanie prawdziwych pieniędzy.

Co ciekawe, kosmetycznych przedmiotów także nie będzie się dało zdobyć za prawdziwą walutę. Będzie je można najpewniej odblokować za jakieś wyjątkowe osiągnięcia albo za punkty, które gromadzić będziemy w samej grze. Szczegółów niestety brak.

Więcej informacji na temat Battlefield V mamy otrzymać niebawem. Samej gry spodziewamy się natomiast 19 października, na wtedy bowiem zaplanowano premierę. Produkcja trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?