Zobacz najnowszy trailer gry Detroit: Become Human

PlayStation 4 otrzyma kolejny ekskluzywny hicior, tym razem przygodowy, od mistrzów gatunku z Quantic Dream.

@ 23.05.2018, 22:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Zobacz najnowszy trailer gry Detroit: Become Human

W sieci pojawił się najnowszy trailer promocyjny gry autorstwa Quantic Dream, czyli Detroit: Become Human, które zmierza ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4.

Detroit: Become Human jest produkcją, na której premierę gracze czekają od wielu lat, a szczególnie fani przygodówek. Od kiedy Sony zapowiedziało konsolę PlayStation 4, wszyscy wyczekiwali na kolejny tytuł, który pozwoli sterować bohaterami od Quantic Dream - liczono bowiem na najwyższą jakość oraz wykonanie. Francuskie studio na pierwszą grę na obecną generację konsol kazało jednak czekać kilka lat.

Trailer powinni mimo wszystko zobaczyć gracze, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto sięgać po francuską produkcję. Przedstawiciele Quantic Dream zapowiadają trzy historie, w których zostaną pokazani trzej główni bohaterowie. Na szczęście akurat tym razem obyło się bez mocnych spoilerów.

Wspomniany zwiastun możecie obejrzeć poniżej, z kolei pod tym adresem poprzednie materiały z gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?