Ancestors Legacy już w sklepach

W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera Ancestors Legacy, także w Edycji Mieszka I.

@ 22.05.2018, 20:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Firma Cenega pragnie przypomnieć, że już dziś ma miejsce premiera najnowszego projektu Polaków ze studia Destructive Creations. Chodzi o grę zatytułowaną Ancestors Legacy, dostępną w naszym kraju w specjalnej, niezwykle bogatej wersji Mieszka I.

Aby uświetnić debiut przedsięwzięcia jego wydawca, firma 1C, przygotowała dla niego zwiastun premierowy. Jeśli macie ochotę rzucić na niego okiem, możecie to zrobić odpalając odtwarzacz widoczny poniżej treści niniejszej wiadomości.

Znajdziecie tam też wizualizację gry w Edycji Mieszka I. Za okładkę tego wariantu odpowiedzialny jest Mariusz Kozik, lubelski malarz batalistyczny, a przy okazji ilustrator książek oraz grafik cyfrowy, który, jak czytamy w prasówce, "w swoich pracach skupia się na tematyce historycznej i militarnej".

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie wydania standardowego, a jej nakład jest mocno ograniczony. Jeśli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie:

  • Płytę z grą;
  • Okładkę przygotowaną przez lubelskiego malarza batalistycznego, Mariusza Kozika;
  • Soundtrack z muzyką z gry autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza;
  • 48-stronicowy artbook w twardej oprawie;
  • Etui z metalizowanym logo gry;
  • Drukowaną instrukcję.


Sprawdź także:

Ancestors Legacy

Premiera: 22 maja 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku. Za projekt odpowiada rodzime studio Destructive Creations znane za sprawą kontrowersyjnego Hatred.Rozgrywka operuj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosUxon   @   08:16, 23.05.2018
"Edycja Mieszka I"

No to tylko wypada trzymać kciuki, by Mieszko sobie poradził jako producent.
0 kudosdabi132   @   08:12, 24.05.2018
Ja ciekaw jestem ciekaw jak prezentuje się ta Edycja Mieszka I. Podobno gra dostaje w miarę dobre oceny.