Vampyr - przygotujcie czosnek i różaniec, gra pokryła się złotem, data premiery niezagrożona

Już w przyszłym miesiącu zagramy w Vampyr, najnowszą markę studia DONTNOD Entertainment.

@ 20.05.2018, 10:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Vampyr - przygotujcie czosnek i różaniec, gra pokryła się złotem, data premiery niezagrożona

Świat obiegła informacja o tym, jakoby najnowsza gra studia DONTNOD Entertainment, twórców takich świetnych tytułów, jak Remember Me (Xbox 360, PC oraz PlayStation 3) oraz Life is Strange, pokryła się złotem. Mowa tutaj oczywiście o oryginalnym, bowiem traktujących o wampirach w industrialnym Londynie, Vampyr.

Focus Home Interactive oraz wspomnieni wcześniej twórcy oznajmili, że Vampyr pokryło się złotem, czyli proces produkcji został zamknięty. Gracze muszą tylko cierpliwie czekać na premierę i nie obawiać się kolejnego przesunięcia debiutu. Pierwotnie planowano wydanie przedsięwzięcia w listopadzie 2017, aczkolwiek ze względu na problem natury technicznej ekipa zdecydowała się na opóźnienie. Teraz tytuł trafić ma w ręce graczy już 5 czerwca tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

W grze przenosimy się do Londynu w roku 1918. Wcielamy się w medyka, niejakiego Jonathana Reida, który jest od niedawna wampirem. Naszym celem jest znalezienie lekarstwa na grypę, która dziesiątkuje mieszkańców metropolii. Jednakże nasza potworna natura każe nam żywić się krwią niewinnych osób, które w zasadzie mieliśmy uchronić od śmierci.

Vampyr zapowiada się bardzo ciekawie, możliwe że otrzymamy mnóstwo wyborów moralnych, ciekawych zwrotów akcji oraz mrocznych miejscówek industrialnego Londynu.


Sprawdź także:
Vampyr

Vampyr

Premiera: 05 czerwca 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.W Vampyr wcielimy się c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   13:25, 20.05.2018
Świetna wiadomość. To jest jedna z tych gier na które bardzo czekam w tym roku.
0 kudosurban1212   @   14:37, 20.05.2018
No i świetnie. Nie mogę się doczekać, zapowiada się świetny tytuł.