Kingdom Hearts III - gameplay oraz nowe screeny z gry Square Enix

Square Enix wie, jak robić wyjątkowe gry RPG w swoim niepowtarzalnym stylu... a gdy jeszcze wejdzie w komitywę z Disneyem, to już w ogóle!

@ 20.05.2018, 10:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci pojawiły się najnowsze informacje dotyczące długo oczekiwanej gry wideo od Square EnixKingdom Hearts III, która pojawi się na PlayStation 4 oraz Xboksach One.

Kingdom Hearts III już niedługo raz jeszcze połączy światy Final Fantasy oraz Disneya, oczywiście jednocześnie dodając zupełnie nowe dla marki postacie, jak chociażby zabawki z animacji Toy Story. Wydawca i producent w jednym udostępnił nowe materiały promocyjne w postaci kilkunastu zrzutów ekranu oraz nagrania wideo prezentującego gameplay.

Ponadto firma Square Enix podała do oficjalnej informacji, iż na zbliżających się targach elektronicznej rozrywki E3 2018 w mieście Los Angeles ujawni datę premiery trzeciej części swojej zasłużonej sagi. Należy zatem z niecierpliwością czekać na udział japońskiego wydawcy w tym wydarzeniu i liczyć, że pod koniec tego roku przeniesiemy się do baśniowego świata Kingdom Hearts.

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu, jak również wspomniany gameplay z gry.


Sprawdź także:

Kingdom Hearts III

Premiera: 25 stycznia 2019
PS4, XBOX ONE

Kingdom Hearts III to kontynuacja Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance i jednocześnie zakończenie historii przedstawionej w serii Kingdom Hearts. Jak w poprzednich częś...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?