Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z wcześniejszą premierą na PC, Xbox One oraz Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już niebawem zachwyci wszystkich posiadaczy Xboksów One, komputerów osobistych oraz Switchów.

@ 10.05.2018, 18:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, xbox one

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z wcześniejszą premierą na PC, Xbox One oraz Switch

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów "rudego" i właścicieli Xboksów One, komputerów osobistych oraz Switchów. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się na tych platformach wcześniej aniżeli pierwotnie zakładano.

Wspomniane Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersjach na Xbox One, Nintendo Switch i komputery osobiste miało zadebiutować na rynku dopiero 10 lipca. Nowa data premiery to 29 czerwca.

Już niedługo powinniśmy dostać więcej materiałów wideo i szczegółowych porównań grafiki na wszystkich platformach. Activision na dzień dzisiejszy nie potwierdziło, czy zamierza wykorzystać dodatkową moc Xboksa One X, aczkolwiek oczywiście możemy oczekiwać kilku skromnych dodatków.

Odświeżone przygody ikony PlayStation pojawiły się w czerwcu ubiegłego roku ekskluzywnie na PlayStation 4 i kolekcja spodobała się graczom, jak i recenzentom. Jej średnia ocena na portalu Metacritic to aktualnie 80/100 oraz 8.7/10 wśród samych użytkowników. Activision planuje wydać kolejną, zupełnie nową część w przyszłości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?