For Honor - darmowy weekend nadchodzi

Nie ten najbliższy, ale kolejny. Zapamiętajcie termin.

@ 27.04.2018, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

For Honor - darmowy weekend nadchodzi

Jeśli nie mieliście do tej pory okazji, aby zagrać w For Honor, mamy dobre wieści. Ubisoft planuje bowiem darmowy weekend ze wspomnianym tytułem. Inicjatywę zaplanowano na dni od 3 do 6 maja bieżącego roku, zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach bieżącej generacji.

Próbna wersja For Honor pozwoli Wam zagrać w pełną grę, czyli wszystkie tryby rozgrywek wieloosobowych, jak również kampanię fabularną - pogracie w nią samodzielnie albo w towarzystwie przyjaciela. Ponadto, w Wasze ręce trafi zestaw 12 wojowników.

Poczynione podczas zabawy postępy zostaną oczywiście zachowane, jeżeli zdecydujecie się zainwestować w pełną wersję projektu. Deweloperzy przewidzieli nawet specjalny bonus dla osób, które spróbują zagrać w demko, po czym kupią For Honor. Chodzi o dwa tygodnie statusu Championa, wartego 8000 stali.

Na koniec nadmienię, że w elektronicznych sklepach, zajmujących się dystrybucją For Honor, trwa obecnie wyprzedaż gry. Zniżki sięgają nawet 75%, tyle tylko, że musicie się spieszyć. Akcja potrwa do 15 maja bieżącego roku..


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:51, 27.04.2018
Ja polecam. Dobry moment na spróbowanie swoich sił.