Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I - kolejne wydanie gry autorów Hatred

Firma Cenega zapowiedziała Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I - kolejne wydanie polskiej gry autorstwa studia Destructive Creations, ludzi odpowiedzialnych m.in. za Hatred z 2015 roku.

@ 25.04.2018, 21:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Polski wydawca gry Ancestors Legacy, firma Cenega, ogłosił właśnie kolejne wydanie, które trafi na rodzimy rynek - nazywać się będzie Edycja Mieszka I (dostępne wyłącznie na komputerach osobistych) i zawierać niedostępne nigdzie indziej przedmioty! Choć sama bazowa zawartość nie będzie różnić się od limitowanej wersji przedpremierowej.

Wspomniana Edycja Mieszka I zaoferuje ekskluzywną dla naszego kraju okładkę, wykonaną przez Mariusza Kozika - lubelskiego malarza batalistycznego, ilustratora książek, gier oraz grafik cyfrowych; absolwenta Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Do tego ekskluzywnie w sieciach Saturn oraz Media Markt to wydanie zostanie wzbogacone o monetę inspirowaną denarem z czasów Mieszka I.

W pudełku znajdziemy:

  • Płytę z grą;
  • Soundtrack z muzyką autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza;
  • 48-stronicowy artbook w twardej oprawie;
  • Etui z metalizowanym logo gry;
  • Drukowaną instrukcję;
  • W sieciach Saturn i Media Markt - monetę.

Na początku lutego tego roku Cenega poinformowała o nawiązaniu współpracy z deweloperami, dzięki czemu możliwa stała się dystrybucja gry polskiego studia Destructive Creations. Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku, za którym stoją ludzie mający na koncie (nie)sławne Hatred z 2015 roku, zaś głównym projektantem jest Tomasz Gop - człowiek nadzorujący pracę nad Wiedźminem 2!

W grze dostępne będą 4 kampanie, każda poświęcona innej frakcji, w tym jedna ze Słowianami. Oto co o polskim elemencie w grze powiedział właśnie Tomasz Gop:

"W kampanii Mieszka I gracz będzie brał udział w wydarzeniach, które doprowadziły do powstania Państwa Polskiego. (...) gracz będzie stawał przed wyborem, czy wsparcie w wojnie z Niemcami zdobywać przez zawierane sojusze, czy raczej siłą i podbojem (...)".

Premierę Ancestors Legacy zaplanowano na 22 maja tego roku - tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych i konsoli Xbox One (jednak po polsku tylko na PC-tach!).


Sprawdź także:

Ancestors Legacy

Premiera: 22 maja 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku. Za projekt odpowiada rodzime studio Destructive Creations znane za sprawą kontrowersyjnego Hatred.Rozgrywka operuj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   22:56, 25.04.2018
Fajna edycja. Ciekawe jaka będzie cena za edycję z monetą.
0 kudosTheCerbis   @   10:08, 26.04.2018
Jakoś ominąłem tę produkcję. Wygląda przyjemnie a i w ciekawych czasach i miejscach umieścili akcję. Zagrałbym w takiego cRPGowego sadboxa.
0 kudosIgI123   @   20:31, 26.04.2018
Państwo polskie odzyskuje godność.
0 kudosshuwar   @   07:27, 27.04.2018
Wersja ekskluzywna powinna zawierać wielkiego małego wodza, służącego do sterowania wszystkim i wszystkimi Dumny