Code Vein - nowy, efektowny gameplay trailer

Zwiastun z fragmentami rozgrywki, dla wszystkich fanów gier soulslike.

@ 13.04.2018, 13:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein - nowy, efektowny gameplay trailer

Firma Bandai Namco opublikowała właśnie kolejny materiał filmowy, promujący grę Code Vein. Przedsięwzięcie, jak widać poniżej, mocno wzorowane jest na cyklu Dark Souls, ale jednocześnie deweloperom udało się obdarzyć je unikatową tożsamością.

Premierę Code Vein zaplanowano na bieżący rok. Do tej pory sporo już z niej widzieliśmy, ale większość ujęć bazowała na tych samych fragmentach i elementach zabawy. Wreszcie jednak możemy spojrzeć na coś nowego. Twórcy pokazują nam bowiem m.in. obszary zimowe, a także spowite płomieniami.

Na zwiastunie zademonstrowano też dwie postaci wspierające głównego bohatera. W pierwszej lokacji protagonista walczy w towarzystwie posiadającej bagnet Mii, a w drugiej jego skrzydłowym jest wyposażony w sporych rozmiarów miecz Louis. Obaj pomocnicy dysponują specjalnymi umiejętnościami i sprawdzają się lepiej w innych warunkach.

Zwiastun znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o Code Vein, jego premiery jeszcze nie ujawniono. Wiadomo jedynie, że zagramy w 2018 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?