Assassin's Creed IV: Black Flag dostępne we wstecznej kompatybilności

A oprócz niego także Divinity II: Ego Draconis.

@ 04.04.2018, 13:12
xbox 360, xbox one

Assassin's Creed IV: Black Flag dostępne we wstecznej kompatybilności

Assassin's Creed IV: Black Flag został wydany zarówno na konsoli Xbox 360, jak i Xbox One. Nie przeszkodziło to jednak Microsoftowi w dodaniu go do listy gier wspieranych przez funkcję wstecznej kompatybilności drugiego ze wspomnianych urządzeń. 

Odsłona o podtytule Black Flag jest wspominana przez graczy jako jedna z najlepszych części cyklu. Producenci przenieśli zmagania asasynów z templariuszami na oceany, a w zasadzie statki po nich pływające. Gracze wchodzą w skórę Edwarda Kenwaya, pirata, który do bractwa dołącza... przypadkiem. Oprócz produkcji Ubisoftu, wsteczna kompatybilność obsłuży od teraz również grę Divinity II: Ego Draconis.

Jeżeli posiadacie płytkę z którąś z powyższych gier w wersji na Xboksa 360 to wystarczy, że włożycie ją do napędu Xboksa One i zabawa zostanie rozpoczęta. 


Sprawdź także:
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

Premiera: 19 listopada 2013
PC, PS3, XBOX 360, PS4, WIIU, XBOX ONE

Assassin's Creed IV: Black Flag to kolejna odsłona serii gier akcji, opowiadających o bractwie asasynów. Poprzednia odsłona zamknęła historię Desmonda. "Czwórka" przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosprofesjonalista19   @   21:40, 04.04.2018
Jesteście pewni tego divinity ? Bo moje info potwierdza póki co tylko AC4
0 kudosguy_fawkes   @   08:32, 05.04.2018
Sprawdziłem na stronie MS - też nie widzę takiej informacji, chociaż Black Flag jest na samej górze listy. Gry nie ma też w Games with Gold, co również gwarantowałoby jej działanie na XO.
Swoją drogą możliwość odpalenia wersji na prevoius gena, chociaż XO dostał własną, to trochę marnowanie zasobów, choć bynajmniej nie odosobniony przypadek. Tym bardziej, że Black Flag ma już swoje lata i nawet na XO nie kosztuje majątku.