God of War - kolejny gameplay z gry

Sony pokazuje kilka kolejnych minut z zabawy.

@ 03.04.2018, 14:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

God of War - kolejny gameplay z gry

Sony udostępniło kolejny materiał filmowy, promujący grę God of War. Tym razem wydawca postanowił pokazać całkiem sporo elementów wypełniających rozgrywkę. Rzucić okiem można więc m.in. na system walki oraz interakcję pomiędzy Kratosem i jego synem.

Jeśli zdecydujecie się spojrzeć na poniższy odtwarzacz - pamiętajcie, że film zawiera drobne spoilery - zobaczycie walkę z trollem, eksplorację, a także to, w jaki sposób Kratos współdziała z Atreusem - swoim synem. Całość wygląda imponująco i zdaje się bardzo dobrze wpasowywać w cały cykl God of War, mimo że różnic względem pierwowzoru nie brakuje.

Jak na God of War przystało, najistotniejszym elementem zabawy są potyczki z napotkanymi adwersarzami. Najczęściej mamy do czynienia z rozlicznymi potworami z nordyckiej mitologii, ale okazyjnie stajemy też do walki z bardziej pospolitym wrogiem (np. jakimś rycerzem). Choć starcia są na mniejszą skalę niż poprzednio ze względu na mniej liczne grupy wrogów, są one znacznie bardziej efektowne, a nad Kratosem mamy większą kontrolę. Głównie ze względu na bardziej dopracowany repertuar ciosów oraz kamerę umieszczoną blisko pleców wojownika, a nie, jak to było wcześniej nieco ponad nim.

Więcej materiałów oraz informacji na temat najnowszej odsłony sagi znajdziecie w naszej encyklopedii. Zagrać w nią będziecie mogli natomiast już 20 kwietnia, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.


Sprawdź także:
God of War 2018

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   14:46, 03.04.2018
Nic już nie oglądam. Ostatni materiał, który obejrzałem, to ten z zeszłorocznego E3. Wszystko odkryję sam. Zegar do 20 kwietnia tyka, preorder złożony, będzie grane.
0 kudosMicMus123456789   @   15:45, 04.04.2018
Będzie trochę zbierania, to w sumie dobrze, lubię zbierać co się da w grach Dumny Zastanawia mnie pasek życia, Kratosa, ciekawe czy przez całą grę będzie taki krótki.